Lover-rover

No matter who broke your heart and how long it will take to heal it…
You wouldn`t pass through it without your bike… Just keep spinning!
O mojej pasji do 28 calowych kół i czerwonej owijki. Blog o mojej szosie.

Kudrna.cz

Wysłałam zgłoszenie. Uff! Mam nadzieję, że zdążyłam. Jest 27 grudnia a ja już zarezerwowałam wakacje od 9 sierpnia 2013! Jeszcze nie dostałam potwierdzenia, więc radość mam ograniczoną. Jak będzie zapłacone, zaklepane, będzie radość na full. A może mnie nie zechcą, bo nie mówię po czesku?

Oto znajomy polecił mi rok temu czeską firmę, która organizuje rowerowe wyprawy. http://www.kudrna.cz/ I organizuje wyprawy szosowe, bo to interesuje mnie najbardziej. Rok temu się nie udało, bo w styczniu chciałam się zapisać! Byłam druga na liście rezerwowej (sic!). I tak zostało do końca. Nie było szans. Obłożenie jest na maxa. Dlatego w tym roku, zapisałam się skoro tylko katalog się ukazał.

Formuła wymarzona, i jedyna możliwa dla szosy – pakują rowery do busa, torby do auta, namioty na to, nas do autobusu i fru w Alpy! Jakie to proste! Tam nas wyładowują, wsadzają na rowery, codziennie dziesiąt kilometrów do zrobienia, wyznaczone miejsce biwaku, zjeżdżamy tam wieczorem, kucharz przygotowuje kolacje, śniadanie, obiad, menażki, wiadomo. I na rower z powrotem. I tak 10 dni! 10 dni w alpejskich przełęczach! 10 dni pomiędzy tymi wszystkim VAL du…albo Col du…które się słyszy podczas Tour de France;) Nie wierzę!!! 2.500 m n.p.m. Zresztą, podsumuję to kombinacją: Alpy + szosa. To prawie tak dobre jak kombinacja: wódka + cytryna, Dolka + Karola, weekend + Kraków, On i Ona. 

Tak, marzenia się spełniają! Znaczy na razie te marzenia się zarejestrowały, wysłały zgłoszenie, zobaczymy co będzie dalej.

Katalog Kudrny z wyprawami na 2013 ma ponad 160 stron! Wyprawy szosowe, MTB, wszystkie kierunki Europy, i nie tylko. Dokładne opisy, genialne miejsca, wszystko na max dobrze! Spanie nie-hotelowe, jedzenie nie restauracyjne, ale wszystko dobre, sprawdzone. Mam gwarancję od znajomego, który był z nimi już na 3 wyprawach.

Jest tylko jeden minus. Na ich stronie, w zgłoszeniach, w umowie…Nie ma ani słowa po angielsku (o polskim nie wspominam). Wszystko w języku Hrabala. Bez pomocy czeskich kolegów, albo Google Translatora będzie ciężko.

Polecam! Katalog na początek można obejrzeć;) Czytanie…na nie też przyjdzie pora;)

http://www.kudrna.cz/files/dokumenty/katalog-2013-web.pdf


Komentarzy: 0
Zostaw swój komentarz

Unable to load the Are You a Human PlayThru™. Please contact the site owner to report the problem.