Lover-rover

No matter who broke your heart and how long it will take to heal it…
You wouldn`t pass through it without your bike… Just keep spinning!
O mojej pasji do 28 calowych kół i czerwonej owijki. Blog o mojej szosie.

Krakow Business Run

Było dobrze;)

Trochę minęło czasu od tej imprezy i nie piszę na fali wydarzenia, ale po czasie, kiedy już nikt o tym nie pamięta. Niemniej blog nie czepia się dat, i każe pisać.

16 września odbyła się wielka charytatywna impreza na krakowskim Rynku – Krakow Business Run. Fundacja Jasia Meli zaprosiła krakowskie korporacje do wzięcia udziału w biegowej sztafecie (nareszcie to firmy musiały wyłożyć talenty ze swojej kiesy oszczędzając o wiele skromniejsze portfele pracowników). Celny to był target!;)

Każda firma wystawiła 5 osobową drużynę biegaczy (z jednej firmy mogło być kilka drużyn), która miała przebiec w sztafecie 20 km – 4 okrążenia krakowskich Plant (1 okrążenie ma dokładnie 3.8 km). Miałam zaszczyt reprezentować swoją firmę HSBC sp.z.o.o. 95 firm zgłosiło swój udział. Ilość uczestników niespodziewanie duża! Najlepsi okazali się biegacze z portalu „Bieganie.pl”. Łącznie ich czas to 1h13 min50 sek.  Awesome! Po co biegliśmy? Żeby spełnić marzenie podopiecznej fundacji Justyny Topa, która ma szansę na protezę nogi.

Mój czas 3.8 km to 19 min26 sek. Dla mnie do dobry czas, bo schodziłam z 21 minut. Kiedyś tyle zajmowało mi jedno okrążenie Błoni, czyli około 3.5 km.

Nasze HSBC teamy:

 

Oto my.

Pozujemy.

 

Szefowa teamu, czyli ja;)/Fot.PADPANIK Photo Tomasz Małucha.

Gotowi./Fot.PADPANIK Photo Tomasz Małucha.

 

 

 


1 komentarz
  1. Groszezametr Dlabartusia. napisał(a): 18 stycznia 201315:31

    Też tam byłem i biegłem, a Marzannę również utopiłem:) Powodzenia! Może Poznań http://www.poznantriathlon.pl/pl/? Nazwisko zobowiązuje;) Pozdrawiam.

Zostaw swój komentarz

Unable to load the Are You a Human PlayThru™. Please contact the site owner to report the problem.